Оферта: 18639; Продавам тристаен апартамент със страхотна морска панорама в ж-к Чайка, в близост до Морска градина, Парк Паметника.
Жилището е разположено на среден девети етаж в нова тухлена сграда с АКТ 16. Общите части са луксозно завършени, има централна климатизация, окачени фасади и висящи градини, високоскоростни асансьори.
Разпределението на имота е следното: дневна зона около 29 кв. м,две спални по 14 и 13 кв.м, баня с тоалетна, втора тоалетна, килер и лоджия. Ориентиран е изцяло на юг и една спалня на изток. Жилището е завършено по следния начин: стените са с бяла гипсова мазилка, подовете са на нивелирана циментова замазка, има седемкамерна луксозна дограма Райнерс, шумоизолационни и топлоизалационни свойства и висок клас блиндирана входна врата.
Има възможност за покупка на подземно паркомясто на цена от 14000 евро.
Районът, в който се намира апартаментът, е много комуникативен, сградата се намира в паркова среда, на метри от Морската градина и Пикадили парк. Наоколо има множество магазини, аптеки, училища и детски градини. Удобен транспорт до всички части на града.
Лукс, комфорт, простор и невероятна морска и градска панорама, се събират в този апартамент. Имотът носи усещането за висок стандарт на живот. За повече информация и огледи: Живка Илиева- 0889331033
Агенция Роялс ще бъде с Вас от определянето на правилната пазарна цена до Приемо предавателния протокол след подписването на Нотариалния акт. Огледи, договори, ипотеки, ремонти. Нашата цел са доволни клиенти и дългосрочни отношения с тях.
За имотите, лесно и честно.
www.royals.bg
.